פרחים רעננה

פרחים בנעם,הינו עסק משפחתי ,דור שלישי , נוסד בשנת 1974, ממוקם על דרך ירושלים,ליד בית חולים לוינשטיין ומאפשרת נגישות גבוהה לכל חלקי רעננה. החנות מנוהל על ידי עליזה בבקובי- אגרונומית- בוגרת הפקולטה לחקלאות ,של האוניברסיטה העברית, בעלת ניסיון עשיר בשזירת פרחים עם הסמכה של בתי ספר גבוהים לשזירת פרחים בח”ל.

עליזה מפקחת בשטח על הפרחים שלנו המגיעים ישירות מחממות המגדלים אשר מגדלים את הפרחים במיוחד עבורנו מה שגורם למחירי הפרחים להיות ללא פערי תיווך ולכן זרי הפרחים שלנו עשירים יותר בפרחים ואתם כלקוחות משלמים פחות ומקבלים יותר.

ולכן,בשל הקרבה לכל חלקי העיר אנו מבטיחים, ומקיימים, משלוח מהיר ובזמן, ובאיכות גבוהה והמשלוחים שלנו פשוט לא מאחרים, לכול מקום ברעננה. לא לחינם החנות זכתה לשם טוב ומוניטין שהצטבר לאחר קרוב לארבעים שנות פעילות בתחום.

אצלנו בחנות הזרים נשזרים בידי שוזרים מקצועיים היודעים להתאים את אופי הזר לסוג האירוע. אתם יכולים להיות רגועים כי הזר היוצא אליכם או ליקירכם יוצא לאחר מחשבה ואהבה רבה ומשתנה ברוח העונה אך אפיון אחד משותף לכולם-תמיד תמצאו בו את המוטיב הקטן ,התוספת או הקריצה שיהפכו אותו למיוחד במינו.

אנו מוציאים משלוחי פרחים ברעננה בהזמנות טלפוניות או דרך האתר, לפי טעמכם האישי, כולל מהיום להיום, ובתדירות גבוהה.

פרחים בנעם פרחים ברעננה מספקים שירות של משלוח לאירועים שונים, כולל משלוח זרים ליולדת, זרים לחתונות, אירועים רשמיים וכו’.

בפרחים בנעם תקבלו שירות אישי ומקצועי ותוכלו ליהנות מהידע המצטבר שלנו ולהתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו לגבי הזר הנכון לאירוע שלכם, צוות פרחים בנעם ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעות היום וישמחו לסייע ובנוסף, ניתן להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר. פרחים בנעם פרחים רעננה.