פרחים רמת השרון

רמת השרון המושבה הוותיקה מאכלסת אנשים חובבי יופי ונוי, וההזמנות הרבות של פרחים יפים וזרים מיוחדים “ללא כל סיבה” מעידה על כך

לאוהבי הפרחים האמיתיים , פרחים בנעם,פרחים רמת השרון,הינו עסק משפחתי ,דור שלישי , נוסד בשנת 1974, ומנוהל על ידי עליזה בבקובי- אגרונומית- בוגרת הפקולטה לחקלאות ,של האוניברסיטה העברית, בעלת ניסיון עשיר בשזירת פרחים עם הסמכה של בתי ספר גבוהים לשזירת פרחים בח”ל.

עליזה מפקחת בשטח ובחממות על הפרחים שלנו המגיעים ישירות מהמגדלים אשר מגדלים את הפרחים במיוחד עבורנו מה שגורם למחירי הפרחים להיות ללא פערי תיווך ולכן זרי הפרחים שלנו עשירים יותר בפרחים ואתם כלקוחות משלמים פחות ומקבלים יותר.

חנות פרחים בנעם מזמינים אתכם לבחור זרים ופרחים מהקטלוג האינטרנטי שלנו, וליהנות משירות נוסף מבית פרחים בנעם, שמקצר לכם את הדרך ומאפשר לכם להזמין פרחים במהירות ובקלות, וללא כל מאמץ מיוחד ובאיכות גבוהה.

אם אתם אוהבים לדבר, אתם מוזמנים להתקשר אלינו… אנו נשמח לייעץ לכם לגבי הזר הנכון וכיצד לדאוג לכל סוגי הפרחים שבזר, ולהוציא למענכם הזמנה המתאימה לכם ,עם משלוח פרחים רמת השרון. רבים מכם כבר מכירים אותנו אישית, ויודעים כמה אנו נהנים לדבר על פרחים, זרים, ומה שביניהם.

צוות פרחים בנעם פרחים רמת השרון ישמח לעמוד לשירותכם בכל שעות היום וישמחו לסייע ובנוסף, ניתן להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.